Adempiere

PODPORA PODNIKOVÝCH OPEN SOURCE TECHNOLOGIÍ.

ADempiere.

www.adempiere.cz

ADempiere je obecný ekonomický systém se specializovanými rysy pro distribuční,  servisní i výrobní organizace. Je distribuován jako open source v licenci GPL a jeho zdrojový kód je tedy volně dostupný a zdarma. ADempiere využívá moderní technologie na bázi Javy, J2EE aplikačního serveru a robustních databází jako je Oracle nebo PostgreSQL.

Všechny aktivity Vašeho podnikání - od ekonomického řízení  a plánování všech zdrojů organizace (ERP) k řízení vztahů se zákazníky (CRM) jsou integrovány do jednotného systému. ADempiere poskytuje vysoce robustní, flexibilní a parametrizovatelné ERP/CRM řešení, které zpřístupňuje informace v celé organizaci. ADempiere umožňuje provádět změny podle toho, jak se vyvíjí vlastní potřeby organizace. V každém okamžiku může zákazník změnit strukturu používaných informací, a tak přizpůsobit aplikaci novým informačním potřebám. Funkcionalitu ADempiere ocení zejména organizace malé a střední velikosti (SME).
 
ADempiere poskytuje řešení pro podniky hledající nízkorozpočtovou a rychlou implementaci. Aplikace poskytuje stabilní funkčnost, standardizované a kvalitní uživatelské rozhraní. Funkcionalita aplikace byla navržena pro organizace vyžadující působit jak na domácím trhu tak globálně.

 

Systém má tyto základní rysy a funkcionalitu :

Komplexní účetnictví společnosti s českými a slovenskými standardy, GAAP i  IFRS

Vícejazyčné, vícefiremní, víceměnové a víceúčetní rysy

Všechny aspekty získání, obsluhy a udržení zákazníků (CRM)

Řízení vztahů s dodavateli (SCM)

Sledování a analýza obchodní výkonnosti

Fakturace a platby

Správa skladového hospodářství 

Nákupy

Řízení dodávek

Výrobní moduly

Self-service modul pro zákazníky a dodavatele

Internetový obchod

Reporting, analýzy

Vlastní vývojový framework umožňující měnit a rozšiřovat funkcionalitu bez programování

 

Více na www.adempiere.cz.

ADempiere