PODPORA PODNIKOVÝCH OPEN SOURCE TECHNOLOGIÍ.

PALO - MIS.

Palo je otevřená technologie typu Business Inteligence založená na principu komerčního Open Source, která vám umožní převést vaše agendy v Excelu do systémového prostředí datových kostek. Tím získáte sofistikovaný nástroj pro veškeré podnikové plánování, reporting a analýzy.

Veškerá data jsou na jednom místě a přehledné s možností práce nejen v Microsoft Excel, ale také OpenOffice Calc nebo webovém prohlížeči.

Uživatelé MS Excel
Uživatel Palo se nemusí vzdát známého prostředí Excelu, Palo pouze zajistí, že firemní informace lze současně prohlížet a analyzovat ve všech rozměrech, které jsou důležité pro uživatele. Každý uživatel čte a zapisuje do stejné multidimenzionální databáze, tak je veškeré plánování a reporting založeno na konzistentních a aktuálních datech.

Finanční ředitelé/manažeři
Získejte platformu, která zlepšuje kvalitu dat a umožňuje lepší řízení a rozhodování ve vaší společnosti. Plně integrovaný systém pro reporting, přístupný vždy v reálném čase pro každého manažera. Myslíte si, že vám chybí konzistence dat mezi všemi organizačními jednotkami společnosti či vaše data nejsou přesná a včasná – v podobě Palo BI dostanete Business Intelligence řešení zajišťující výstupy a postupy pomocí „jedné verze pravdy“.

Kontroloři
Palo všem klíčovým uživatelům přináší jednoduchý a strukturovaný systém pro správu, analýzu a reportování organizačních dat. Začlenit lze veškeré podnikové modely, které usnadní rozhodovací proces a nabídnou spolehlivá data. Palo umožňuje i nadále používat známé, důvěryhodné nástroje (např. spreadsheets, reporty, přehledy atd.) jako součást sofistikovaného a rychle implementovatelného řešení.

Systémoví a IT pracovníci
Jsou rychlé výsledky s krátkou dobou implementace, minimální náklady na školení a malá počáteční investice vaší prioritou při výběru řešení BI? Upřednostňujete nezávislost na externím poskytovateli IT služeb? Chcete umožnit koncovým uživatelům správu a řízení jejich řešení? Jsou vysoké licenční poplatky na každého uživatele nebo pracovní stanici důvodem nenasazení řešení v celé společnosti? Je pro vás problém integrita dat mezi aplikacemi Office, jako Microsoft Excel? Pokud ano, vyzkoušejte systém Palo od společnosti Jedox. Palo je sada komponent komerčního Open Source, které byly úspěšně implementovány jako řešení BI v mnoha předních organizacích v celé řadě průmyslových odvětví.

Více na www.sefima.cz.