O SPOLEČNOSTI.

Společnost Business Systems, a.s. již 20 let úspěšně působí na českém trhu informačních technologií. Svým klientům z oblasti bankovnictví, zdravotnictví, energetiky, telekomunikací, cestovního ruchu, leteckého průmyslu i malým výrobním či obchodním společnostem nabízíme komplexní softwarové služby, vývoj na zakázku a podporu podnikových Open Source řešení , jako je např. ADempiere, Compiere, ERP5, SugarCRM, Alfresco, PALO, Talend.

Společnost vyvíjí pro své zákazníky zakázková řešení. Spolupracuje také s renomovanými partnery na českém trhu (Delloitte, NextiraOne, Oracle).

Společnost klade velký důraz na odborné znalosti a způsobilosti svých pracovníků, kteří se pravidelně vzdělávají u partnerských organizací. Organizační struktura společnosti je tvořena z procesních a projektových týmů, které tvoří kompaktní útvary odpovědné za realizaci jednotlivých zakázek. V praxi to znamená, že klientovi je přiřazen tým kvalifikovaných pracovníků, který se plně věnuje realizaci zakázky, což přispívá k lepší komunikaci mezi klientem a naší společností a k vyšší produktivitě a zkrácení doby realizace zakázky.

Společnost dodává a podporuje rovněž několik typových projektů. Jedná se o komplexní podporu amerického ERP systému pro velké organizace Lawson Software. Pracovníci jsou vyškoleni pro technologickou podporu ABAP/SAP a nabízí služby v této oblasti. Společnost je partnerem německé firmy MIS/AG.


Společnost lokalizuje a na český trh uvádí ERP systém ADempiere pro malé a střední organizace.