Inteligentní navigační systémy

 

Dodáváme interaktivní navigační systémy pro nemocnice, úřady nebo jiné rozsáhlé budovy a komplexy budov, které mají za cíl zjednodušit a zrychlit orientaci návštěvníků v jejich prostorách.

 
Jak naše systémy fungují?

 • 1. Nejprve je třeba pořídit mapový podklad budovy nebo areálu v digitální podobě. Do něj jsou zaneseny informace o jednotlivých odděleních, jejich pracovní době a další údaje.

  • 2. Zvolíme způsob identifikace návštěvníka. Může se jednat o jednoduchou papírovou kartu s čarovým nebo QR kódem nebo lze využít některé již existujících čipových karet typu Lítačka.

  • 3. Jako informační místo a způsob navigace slouží návštěvníkům informační kiosky. Zde se identifikují pomocí karty nebo jiným vhodným způsobem. Pokud jsou dopředu objednáni, na displeji se jim automaticky zobrazí nejlepší cesta k jejich cíli. Pokud ne, zadají nejprve, kam jdou.

   

   • 4. Cesta je zobrazena formou 2D nebo 3D mapy či případně jako 3D animace.

   

    • 5. Informační kiosky jsou vybaveny dotykovou obrazovkou a propojeny online s dalšími informačními systémy úřadu, firmy či nemocnice. Lze je tak kromě navigace využít i pro zobrazení dalších důležitých informací.

  • 6. Orientační systém tvoří kromě informačních kiosků také klasické označení budov, chodeb, pater, oddělení a podobně.

   

  Chcete se dozvědět více o našich interaktivních navigačních systémech pro rozsáhlé budovy a komplexy budov? Kontaktujte nás, prosím, na e-mailu - sales@bsys.cz nebo na telefonu 222 958 956.