Business Systems, a. s.

Business Systems, a. s. působí na trhu již od roku 1997. Naše řešení pomáhají řídit procesy v českých i evropských firmách v oblasti dopravy, zdravotnictví, bankovnictví, telekomunikací, výrobních firmách a mnoha dalších oborech.

 

 
SEDM NAŠICH VÝHOD
  • 1. Jsme středně velká firma s více než dvacetiletou tradicí. Dost velká a zkušená, aby se na ni dalo spolehnout, ale zároveň pružná a inovativní.
  • 2. Nabízíme vysoce nadstandardní zabezpečení našich řešení.
  • 3. Pracujeme metodou agilního programování, což zajišťuje rychlou dodávku, možnost změn v průběhu vývoje a dodržení smluvních termínů i cen.
  • 4. Máme vhodná řešení pro firmy od menších až po ty největší, pro české i z jiných zemí EU, pro komerční sféru, státní organizace i neziskovky.
  • 5. Naše systémy na klíč jsou otevřené, dobře zdokumentované a klient má široké možnosti užití autorských práv.
  • 6. Často spolupracujeme s jinými firmami jako jejich partner či subdodavatel.
  • 7. Pokud něco u klienta funguje, respektujeme to a naše řešení přizpůsobíme konkrétním podmínkám u něj.

 

 
ZAJÍMAVÉ PROJEKTY

FINANCE A BANKOVNICTVÍ

České exportní bance (ČEB), které jsme dodali informační systém na klíč zajišťující všechny druhy vnitrostátního i mezinárodního platebního styku, veškeré typy účtů, úvěrů i řízení zdrojů.

DOPRAVA

Vytvořili jsme pro společnost XT-Card a.s. otevřený pražský dopravně obslužný systém. Zahrnuje čipové karty a veškerý obslužný hardware i software pro jejich vydávání a správu. Je provozován pod názvem Lítačka společností Operátor ICT, a.s. Ve spolupráci s firmami L2K a Eurowag jsme se podíleli na zabezpečení palubních jednotek satelitního mýtného systému v Belgii.

ZDRAVOTNICTVÍ

Pro snadné řízení nákupního rozpočtu a náhradu papírových žádanek vznikl projekt IQ Request, který jsme úspěšně zavedli v Nemocnici Na Františku.

STÁTNÍ ORGANIZACE

Pro Řízení letového provozu České republiky, s. p. jsme vytvořili dohledový systém pro management přístupu zaměstnanců a návštěvníků do prostor ŘLP včetně čteček bezkontaktních karet a jejich pouzder, systém pro sledování přítomnosti dispečerů v řídícím středisku a systém NOTAM pro komunikaci dispečerských a meteorologických zpráv.

ENERGETIKA

Jako dodavatel společnosti Deloitte jsme autoři nástroje Pokemon, se kterým obchodníci ČEZu řídí obchodování s energetickými komoditami.

VÝROBA

Zajistili jsme pro společnost Lasvit bezproblémový přechod z původního systému založeného na excelovských tabulkách na nový, postavený na bázi vzájemně propojených open source nástrojů. S jeho pomocí řídí Lasvit ekonomiku firmy, projekty, výrobou, distribuci i prodej.

NEZISKOVÝ PROSTOR

Jsme autoři řešení pro snadnou přípravu rozpočtu, které využívá druhá největší charitativní organizace v ČR Diakonie Českobratrské církve evangelické napříč více než 140 organizacemi a pobočkami po celé zemi.

 

Naši nejvýznamnější klienti