Nový web společnosti Business Systems, a. s.

 

4
OD RNDr. Petr Novák

Tak jako pravidelně aktualizujeme naše řešení pro řízení procesů ve firmách a organizacích, nastal i čas vytvořit nový firemní web. Soustředili jsme se na to, aby byl pro návštěvníky přehledný a základní obrázek o naší společnosti si mohli udělat již během několika prvních vteřin.

Dalším důvodem pro aktualizaci webu byly nové služby a řešení, jež jsme začali našim klientům nabízet v poslední době. Jedná se například o řešení směrnice o ochraně osobních údajů známé jako GDPR, inteligentní navigační systémy nebo jednotlivé nástroje v rámci značky IQ. Zde jsme soustředili žádankové systémy IQ Request, nástroje pro řízení firemních procesu IQ Management, nástroje pro tvorbu firemních plánů IQ Plan a mnohá další. Podrobnosti najdete zde.

V neposlední řadě jsme chtěli také zdůraznit úspěšné projekty, jež jsme od roku 1997 realizovali pro bankovní sektor, výrobní společnosti, dopravní podniky, nemocnice, Řízení letového provozu a mnoho dalších. Můžete je shlédnout jak ve formě referencí, výpovědí našich spokojených klientů nebo v detailnější podobě jako případové studie.

 

Věřím, že se vám náš nový web líbí a těšíme se na návštěvy online nebo na osobní setkání.

RNDr. Petr Novák

předseda představenstva a ředitel společnosti Business Systems, a. s.